28 Haziran 2006 11:32

Bir Eastwood Geleneği

Alison da yönetmen oluyor

Clint Eastwood'un kızı Alison Eastwood da babasının izinden giderek yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. The Hollywood Reporter'ın haberine göre küçük Eastwood ilk yönetmenlik denemesini Rails and Ties ile yapacak.Warner Independent Pictgures.'ın yapımcılığını Clint Eastwood'un Malpaso Productions'ı ile üstlendiği filmin senaryosu Micky Levy tarafından yazılmış.Kaliforniya sahilinde ufak bir şehirde geçecek olan hikayede, komşu iki ailenin birbirleriyle ilişkileri ve kendi dünyalarında olup biten duygusal olaylar anlatılacak.
Yorumlar
  • Ne diyelim hayırlı olsun:) Bayan yönetmenlerin daima artmasından yanayım ben... Resme göre kızı pek gözüm tutmadı ama madem Eastwood'un kızı, biseyler kapmıştır babasından umarım:)

  • aslında oynasa daha bi hayırlı olurdu:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir