25 Eylül 2009 10:12

Bir Facebook Filmi

David Fincher ve Justin Timberlake Facebook'ta arkadaş oldu!

Geçtiğimiz yıl, senarist Aaron Sorkin'in bir sosyal ağ olan Facebook'un filmi için senaryo yazdığını duyurmuştuk. Hatta Sorkin'in bir Facebook grubu açtığını ve bu grupta tanıtım dışında ilginç, çarpıcı, milyonlarca izleyicinin ilgisini çekecek hikayeleri olan üyelerin de gruba katkısını beklediğini belirtmiştik. Bu haziran ayında, filmin yönetmen koltuğu için David Fincher'la görüşmelere başlanmıştı ve Fincher'la anlaşıldı.Facebook'un kuruluşunun anlatılacağı filmde Jesse Eisenberg projenin kurucusu Mark Zuckerberg'i canlandırırken, Justin Timberlake önce müzik dosyası paylaşım sitesi olan Napster'ın ortak kurucusu ardından Facebook'un kurucu başkanı olan Sean Parker'ı oynayacak. Andrew Garfield'sa Facebook'un ortak kurucularından Eduardo Sverin rolünde.Prodüksiyon önümüzdeki ay Boston'da başlayıp, sonradan Los Angeles'da devam edecek.Scott Rudin, Michael De Luca, Dana Brunetti ve Cean Chaffin filmin yapımcılığını yaparken, Kevin Spacey baş yapımcılığını üstleniyor.
Yorumlar
  • internet sitesnden konu çıkck... yönetmen iyi ama ne kadar ilgi çekici olur bilemem...

  • Senarist güzel, yönetmen güzel. Konuyu nasıl yapacaklar merak ediyorum ama o kadar genç oyuncu varken Justin Timberlakeden başkasını bulamadınız mı?

  • fincher ne çekse izlenir.

  • bir internet sitesinden nası bir hikaye çıkarırlar ki,olsa olsa belgesel gibi bi şey olur heralde :D

  • Normal biri yapsa güzel olacağını sanmam ama fincer varsa işin başında süper bir iş çıkacağıdnan şüphem olmaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir