13 Aralık 2010 01:00

Bir film daha çekerse klarnet üstadı olacak

Ata Demirer, klarneti elinden bırakmıyor.

Eyvah Eyvah' filmiyle klarnet çalma konusundaki marifetini herkese gösteren Ata Demirer'i, 7 Ocak'ta vizyona girecek 'Eyyvah Eyvah 2'de hayranları çok daha usta bir performansla izleyecek.

Eyvah Eyvah 2 'nin fotoğrafları için tıklayınız..Klarnet çalmak için Serkan Çağrı'dan ders alan Demirer, sahne aralarında dahi klarneti elinden düşürmüyor. Filmde Ata Demirer'in klarnetçi olarak yer aldığı Geyikli Saz Heyeti üyelerini; kemanda Caner Alkaya, darbukada Okan Çabalar ve gitarda Teoman Kumbaracıbaşı canlandırıyor. Serinin ilk filmi, 2 milyon 459 bin kişi tarafından izlenmişti.

Filmin fragmanı

Eyyvah Eyvah 2 (fragman)| video.mynet.com

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir