24 Ocak 2011 01:00

Bir filme daha haciz geldi

Beş Şehir filminden sonra ünlü isimlerin rol aldığı bir filmin daha icra nedeniyle haczedildiği öğrenildi..

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


Yönetmenliğini Uğur Uludağ'ın yaptığı 2007 yapımı "Bir İhtimal Daha Var" adlı romantik-komedi filmi icralık oldu. Haczedilen film 2 Şubat günü açık arttırmaya çıkacak. Filmin tahmin edilen bedeli 100 bin TL olarak belirlendi.

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, Bakırköy 5. İcra Müdürlüğü, ?Bir İhtimal Daha Var? filmi için açık arttırma ilanı verdi. İlanda bir borçtan dolayı haczedilen film için ilk yapılacak açık arttırmada belirlenen bedelin yüzde 60?ına istekli bulunmadığı takdirde 7 Şubat günü 2. kez arttırmaya çıkacağı duyuruldu. Açık arttırma Bakırköy Adliyesi?ndeki 5. İcra Müdürlüğü?nde gerçekleştirilecek.

Açık arttırma ilanında filmin içeriği ve nitelikleri hakkında bilgilere de yer verildi. Yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Uğur Uludağ?ın üstlendiği ?Bir İhtimal Daha Var? filminin süresi 101 dakika. 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygun olduğuna ilişkin ibarenin de bulunduğu ilanda oyuncu kadrosu da yer aldı. Filmin oyuncuları arasında Müjdat Gezen, Savaş Dinçel, Hülya Avşar, Osman Yağmurdereli, Mustafa Alabora, Volkan Severcan, Doğa Rutkay, Asuman Dabak, Adrian Sparks, Yosi Mizrahi, Kostas Sommer, Fransis Dellavecchia, Gökhan Tiryaki bulunuyor.

Yorumlar
  • Bir tarafta milyonlarca gişe yapan filmler ve bir tarafta icralık olanlar. Türk sineması gelişti diyenleri bir kez daha düşünmeye davet ediyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir