19 Ağustos 2010 00:00

'Bir Hikayem Var'

'Bir Hikayem Var' isimli komedi tarzındaki filmin çekimleri başlıyor.

Senarist - yönetmen Talip Karamahmutoğlu, çekimlerine 27 Ağustos’ta başlayacağı Bir Hikayem Var isimli komedi tarzındaki filmine mekân olarak Karadenizin muhteşem sahil şeridini seçti.


Yönetmen Talip Karamahmutoğlu, komedinin yanında bir kardeşlik hikâyesi olan filmin yeni sezonun en iddialı yapımı olacağını söyledi.
Film çekmek için Karadeniz sahiline giden genç ve tecrübesiz yönetmenin başından geçen komik hikâyelerin anlatıldığı filmde, sağır ve dilsiz bir genç kızı canlandıran 2008 Miss Globe Kâinat Güzeli Almeda Abazi’yle birlikte Nuri Alço ve Paşhan Yılmazel rol alıyor.


Almeda Abazi fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir