2 Mart 2005 16:42

Bir Kere Daha Yüz Yüze

Woo'nun yeni gözdesi

Twitch Film'in bildirdiğine göre Michael Werb, Yüz Yüze'nin devam filminin senaryosunu yazmak üzere John Woo'yla görüşmeler yapıyormuş.En son 1989'da The Secret of the Ice Cave'in senaryosunu yazan senarist, Woo'nun Yüz Yüze'ye bir devam filmi planladığını ama bunun aynı kadroyla ikinci bir film olmayacağını söylüyor. Yani benzer bir konu çerçevesinde gelişecek olaylarda bu sefer, iki erkeği değil iki kadını yüzlerini değiştirmiş olarak izleyeceğiz.Hatta ünlü yönetmen henüz sadece fikir aşamasında olan yeni Yüz Yüze'si için Angelina Jolie'ye teklif götürmüş bile. Ancak yakında Mr. And Mrs. Smith gibi bir aksiyon filmiyle Brad Pitt'in eşliğinde beyazperdede boy gösterecek güzel yıldızı Woo'ya vermiş olduğu cevap henüz bilinmiyor.
Yorumlar
  • bence olmasın genelde devam filmleri fiyaskodur...

  • Kadıköy2de ofisi bulunan, Irak asıllı bir Türk Yaşar Emin, bu filmin unutulmaz yüz değiştirme ve kurşun sahnelerini yapmıştı. İnşallah ikinci filmde de sevgili Yaşar Emin'e görev verirler...

  • MI:2 da jhon Woo devam filmlerinde neler yapabileceğini gösterdi. bence Face off' ta da bizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. ben şahsen sabırsızlıkla bekliyorum.

  • woo'nun filmleri güzel olur devam filmi bile olsa woo içinseyredilir...

  • harika bi filmi devamını çekerek batırmazlar umarım.. genelde batırıyorlar çünkü...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir