8 Ekim 2004 12:23

Bir Koy Beş Al

Tom Hanks, yeniden kalbinin sesini dinliyor!

Tüm sinemaseverler ve sinema endüstirisinin devleri için, Kalbinin Sesini Dinle, 2002'nin en büyük sürpriziydi. Tom Hanks'in yapımcılığını yaptığı film, 5 milyon dolar gibi küçük bir bütçeyle çekilmiş ve tam 220 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Aynı ekip, yani Hanks ve filmin senaristi ve başrol oyuncusu Nia Vardalos aynı başarıyı bie kez daha A Wilderness of Monkeys'le arayacakar.Playtone'un ortakları Tom Hanks ve Gary Goetzman, Laura Zigman'ın romanı A Wilderness of Monkeys'in film haklarını satın aldılar. Yine senaryosunu Vardalos'un yazacağı ve başrolde oynayacağı film, tıpkı diğerinde olduğu gibi çok düşük bir bütçeyle çekilecek. Başarılı ve oldukça çok kazanan bir yayıncı, çocuk sahibi olunca işini bırakır ve anne olarak evine döner. Ancak üç yıl sonra kocası işsiz kalan kadın, ailesini ayakta tutabilmek için yeniden iş dünyasına geri dönmek zorunda kalır.Vardalos, Hollywood'ta çok göz önünde olan bir isim değil, Kalbinin Sesini Dinle'yle kazanmış olduğu başarıya rağmen oyuncuyu pek fazla görmüyoruz. En son Michael Lembeck'in filmi Connie and Carla'nın senaryosunu yazdı ve tabi ki başrolde oynadı.Playtone ise, düşük bütçeli filmlerin yanısıra iddialı ve dev bütçeli filmlerin de yapımcılığına devam ediyor. Amerika'da 10 Kasımda vizyona girecek, Robert Zemeckis'in The Polar Express'inin ortaklarından olan firma, yakında Warner Bros. için Ant Bully adlı animasyonu yapmaya başlayacak.Hanks ve Vardalos'un yeni filmini merakla bekliyoruz. A Wilderness of Monkeys, Kalbinin Sesini Dinle'nin başarısının şans eseri olup olmadığını gösterecek.
Yorumlar
  • Gercekten iyi bir film ne kadar paraya mal olursa hak ettiği ilgiyi görür.Ama bu her film için gecerli değil bircokda örneği var günümüzde hak ettiği ilgiyi göremeyen filmler arasında. Hayatta hiç farklı bir şeyleri denememiş birçok insan var biraz başka heyecanlardan tatsalar her sey daha güzel olur.En önemlisi fanatizm ortadan kalkar.Herneyse yeni proje umarım başarılı olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir