5 Ocak 2007 13:18

Bir Meleğin Yaşamı

François Ozon'un yeni kadını...

Veda Vakti ile bir kez daha hayranlarını memnun eden Fransız yönetmen François Ozon, 2006 yılında sadece Un lever de rideau isimli bir kısa film çekti. Bu yıl ise The Real Life of Angel Deverell ile sıkı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Mart ayında kendi ülkesinde vizyona girecek olan filmde, Romola Garai, Lucy Russell, Michael Fassbender, Sam Neill ve Charlotte Rampling gibi oyuncular yer alıyor.Elizabeth Taylor'ın kitabından uyarlanan film, 20. yüzyılın başlarında yaşayan bir kadının olağanüstü hayal dünyasını ortaya koyuyor. Gündelik yaşamın sıkıcılığından kaçmaya karar veren genç kız kendisine romantik ve fantastik hayaller yaratıyor ve zamanla bunları kağıda geçirmeye başlıyor.The Real Life of Angel Deverell, Fransız yönetmenin bütünüyle İngilizce çektiği ilk film.
Yorumlar
  • ozon kadın hikayelerini iyi çeker çekmesinede filmiingilizce çekiyomuş hani insan bi anlık düşünüyo eyvah demeyi içinden sizde öle düşümndünüzmü bilmiyorum ozon oscar içn kendini satmaz bu piyasaya umarım

  • ozan her filmde mutlaka etkileyici bir kadın karakteri bulmayı başarmış bir isim.

  • Ozon ve kadınları her zaman ilginç olmuştur :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir