20 Haziran 2007 10:23

Bir Philip Marlowe Macerası

Frank Miller uyarlıyor... Clive Owen oynuyor!

Her zaman söylüyoruz, Hollywood Frank Miller'ı çok sevdi. Usta çizgi romancı-çırak sinemacıya verilen yeni görev, dev yazar Raymond Chandler'ın Trouble Is My Business romanını beyazperdeye uyarlama işi. Projede, son dönemde ciddi bir çıkış yapan Clive Owen başrolü üstlenecek.Raymond Chandler'ın pek çok eseri bugüne kadar sayısız kez beyazperdeye uyarlandı. Başyapıtları arasında kabul edilen Trouble Is My Business, ünlü dedektif Philip Marlowe'un 40'ların Amerika'sında geçen serüvenlerini anlatıyor. Projeyi ortaya atan Owen, "pulp" roman ve kara film türlerinin sanatı üzerindeki etkisini bildikleri için, uyarlama işini uzman sayılabilecek Miller'a verdiklerini söylüyor. İsabetli bir karar, merakla bekliyoruz!
Yorumlar
  • sabırsızlıkla bekliyorum bu filmi clive owen gibi bir oyuncu oynuyorsa güzel olmasını umuyorum...

  • Merakla bekliorum...

  • bu mükemmel bi haber gerçekden frank miller ve clive owen ikilisinden süper bi dayanışma... çizgi roman tadında bir film daha bizi bekliyor bekleyip görelim bakalım neler olucak. frank miller son zamanlarda kendini ispat etmiş bi insan olarak yapacaklarının üstünde bi şeyler yapıcakdır..

  • Clive Owen + Frank Miller dayanışmasından sağlam bir yapım bekliyorum...

  • Gerçekten bu habere sevinilir. Frank Miller'a ne verildiyse eline yüzüne bulaştırmadan hatta beklenilenden de iyi filmler ortaya çıkardı. Clive Owen'ın yer aldığı bu filmden umutluyum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir