14 Nisan 2006 14:52

Bir Sıçradı, İki Sıçradı...

Robin Williams üçüncüde Batman'e yaklaştı

Christopher Nolan Batman Başlıyor'a devam kararı aldığından beri yeni filmde hangi karakterlerle karşılaşacağımıza dair dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Kulağımıza son fısıldanan Robin Williams ve Joker üstüneydi.Latino Review'la yeni filmi Licence to Wed hakkında röportaj yapan usta aktör Batman sorularından kaçamadı. Yeni filmde Joker'i canlandırmak ister misiniz sorusuna aktörün yanıtı ''Tanrım kesinlikle evet'' olmuş .Soruya tam yanıt vermekten kaçınan aktörün tavırlarından anlaşıldığı kadarıyla Williams ve yapımcılar görüşmelere başlamışlar. Williams'ın tek söylediği ise Insomnia'da beraber çalıştığı Nolan'la gerçekten bir kez daha çalışmak istediği.Sevimli oyuncu ve Batman flörtündeki ilk perde değil bu. Yarasa adam beyazperdeyle ilk buluştuğunda da Joker rolü için Williams'la görüşülmüş ancak karakteri, unutulması imkansız bir performansla, Jack Nicholson canlandırmıştı. Joel Schumacher'in Batman Daima'sında da aktöre The Riddler rolü önerilmiş ancak o karakter de Jim Carrey tarafından canlandırılmıştı. İki kez Batman'e teğet geçen oyuncunun üçüncüde seriye dahil olup olmayacağını beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • iyi ki williams seçilmemiş.heath ledger muhteşem bir joker olmuş çünkü.

  • Bu habere çok sevindim... Robin W. gerçekten kült bir oyncu bazı oyuncular bazı rollerde çok sırıtır yapamazlar fakat robin w. bu engeli aşmış ve kendini insomnia da kanıtlamış durumda ... Zaten o burunla başka bir rol de olmazdı herhalde:)))

  • Williams oynarsa Nicholson'ı geçebilir.Herkes hazırlıklı olsun.

  • Hollywood'un yeni hikaye yaratma konusundaki beceriksiz yazarları, aynı filmi 15 yılda bi tekrar tekrar çekerek bi yere varamazlar. Üstelik kim oynarsa oynasın Jack Nicholson ve Michael Keaton'ın mükemmel perfonmansına yetişebileceğini sanmıyorum... Bence Robin Williams gibi çok iyi bir aktör yepyeni bir karakter olarak Batman filmlerinde yer almalı.. Çizgi Romanda onlarcası var..

  • Jack Nicholson'un unutulmaz Joker canlandırmasından sonra hiçbir oyuncunun oynadığı Joker maalesef başarılı olamayacaktır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir