13 Nisan 2016 08:00

Bir tokatla muhabiri yere yığdı

Kristen Bell, galada muhabire tokat attı.

Kristen Bell, rol aldığı "The Boss" (Patron) filminin galasında, kendisine karşı fazla laubali davranan muhabire tokat attı. Birçoklarının yorumuna göre Bell, haddini aşan muhabire dersini verdi.Yukarıdaki videoda da görüleceği üzere aktrisin yüzüne mikrofonu çarpan, kolundan tutan ve ona uygunsuz sorular soran muhabir, Kristen'in gazabına uğruyor. Muhabir, tokatı yedikten sonra bariyerlerin arkasına düşüyor. Ardından ayağa kalkan adam, bariyerlerden geçipKristen'e ulaşmaya çalışırken tekrardan düşüyor. Kristen ise yerdeki adama şaşkın bir yüz ifadesiyle bakıp, yürümeye devam ediyor.Bazıları bütün bu olayın kurmaca olduğunu iddia ediyor. Ancak iki çocuk annesi Kristen, bu zamana kadar medyaya karşı hep açık sözlü olmasıyla biliniyor.Oyuncu, paparazzilerin, çocuklarının fotoğraflarını çekmeye çalışmasına ise her zaman karşı çıktı. E Online'a söyledikleri, bu konuya karşı olan duyarlılığını belli ediyor: "Eğer çocuğumun fotoğrafı çekilecekse buna ben karar veririm. Bunun benim mesleğimle bir alakası yok." Ama yine de pek çokları bu durumun filmin tanıtımı için yapılan bir kurgu olduğunu düşünüyor.
Kristen, yeni filminde ise prestiji lekelenmiş bir iş kadınının (Melissa McCarthy), hapisten çıktıktan sonra eski değerine kavuşmasına yardım eden asistanını canlandırıyor. Bu iş kadını olan patron ya da filmdeki adıyla Michelle Darnell, varlıklı biriyken, bir bilgi sızdırma işinde bulunduğu için hapse düşmüştür. Kariyerinin toparlanması için de bir yardımcıya yani Kristen Bell'in filmde canlandırdığı Claire karakterine ihtiyacı vardır.Yapılan röpörtajlardan ikilinin, hem film içinde hem de özel hayatlarında iyi bir uyum içinde olduğunu söylemek mümkün. Komedi dalındaki bu yapım, ülkemizde 10 Haziran'da seyirci ile buluşacak.

AHMET TOĞAÇ
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir