26 Nisan 2004 15:45

Bir Trek Daha mı?

11. Uzay Yolu filmi yolda

Hem en sevilen TV dizileri hem de sinema filmleri arasında müstesna bir yere sahip olan Uzay Yolu mitolojisi genişlemeye devam ediyor. Trekweb'in başı çektiği amatör Star Trek sitelerinden yayılan dedikodular doğru çıkarsa eğer, Paramount 11. sinema filmi için kolları sıvamış durumdaYıldız gemisi Atılgan ve mürettebatı, son olarak 2002'nin Uzay Yolu: Nemesis'i ile beyazperdede boy göstermişti. Bu film, bir çokları için de Next Generation mürettebatının son bir kez bir araya geliyor olmasından ötürü de çok anlam taşıyordu.İlk jenerasyondaki kayıplar, ikinci jenerasyonun serüvenlerine nokta koymus olması, yapımcıların gözünü Enterprise isimli son Uzay Yolu dizisine çevirmeleri yol açmış olabilir. Enterprise'da Uzay Yolu evreninde insanların ilk defa uzaya açıldığı, görece daha ilkel dönemler ve evrendeki diğer canlılar ile ilk karşılaşmalar konu ediliyor.
Yorumlar
  • bence çekilmeli.. sadece fanları izleyecek olsa bile çekilmeli..aslında enterprise yerine voyager'in filmini de yapabilirler.böylesi daha güzel olur. özellikle ncc 1701-e ve voyagerin birlikte oldukları bir film gayet güzel olur. bu arada neden ülkemizde star trek yayınlanmıyor?

  • Eğer Star Trek : VIII First Contact gibi yaratıcı bir şey yapacaklarsa neden olmasın ? Ama Nemesis gibi klişelerle dolu bir şey yapacaklarsa hiç zahmet etmesinler.

  • sizcede biraz baymadımı

  • Sevenleri beni bağışlasın ama olmasın, ne olur olmasın! Devam filmlerinin de bir sınırı var değil mi? :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir