19 Ocak 2011 01:00

Bir Türkiye ayıbı

Altın Koza Film Festivali'nde toplam 4 ödül alan film, borçları nedeniyle icradan satışa çıkarıldı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


17. Altın Koza?da En İyi Senaryo (Onur Ünlü), En İyi Erkek Oyuncu (Tansu Biçer), En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Beste Bereket) ve En İyi Yardımcı Erke Oyuncu (Bülent Emin Yarar) olmak üzere toplam 4 ödül alan, "Beş Şehir" filmi icra nedeni ile Beyoğlu 4. İcra Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Bilirkişi tarafından 200.000 TL değer biçilen filmin ilk satışı % 60 değeri üzerinden 18/02/2010 tarihinde, alan olmaz ise ikinci satışı %40 değeri üzerinden 23/02/2010 tarihinde yapılacak. İkinci satışta film 80.000 TL değer üzerinden satılacak.

Yorumlar
  • Türkiyede bazı filmler milyonlarca dolar kazanırken bazılarıda böyle icra kapılarında sürünüyor. Türk sineması gelişiyor diyenlere duyurulur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir