8 Mayıs 2008 10:19

Bir Vampiri Çok Sevdim!

Wired soruyor: Romantik vampir serisi Twilight, yeni Harry Potter olabilir mi?

Catherine Hardwicke yönetiminde son derece iddialı bir vampir serisi başlıyor. Stephenie Meyer'in kitabından uyarlanan ilk film, yeni evine taşındıktan sonra gönlünü bir erkeğe kaptıran ve aşkının vampir olduğunu öğrendikten sonra ise hayatı tamamen değişen bir genç kızı anlatıyor.Vampirlik gibi korku öğelerini, gençlik sorunları ve aşk öğeleriyle süsleyen ilk filmin ardından devamının gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Projeye sıcak bakan Wired, konsept farkı olmasına rağmen Twilight'ın yeni Harry Potter olabileceğini yazmış. Genç kuşağın bu serinin hayranı olabileceği vurgulanıyor.Romantik vampirlerle ilk buluşma, yıl sonunda.
Yorumlar
  • Harika bir film oldu

  • amerika da serinin 4. ve son kitabı çıkmak üzere ama burada ilk kitap az okunduğu için 2. kitabı çıkarılmayacağı söyleniyor işin komik tarafı pek beğenilmediği iddaa edilen kitabın şimdi yok satması. bu nasıl bir çelişkidir anlayan beri gelsin!

  • Benimde beklentim yüksek bu seriden.

  • Koyu bir Twilight serisi takipçisi olarak filmi merakla bekliyorum...Ve umarım serinin diğer kitaplarıda ülkemizde çıkar.... :(((

  • Tam benim tarzım..Şüphezis iyi bir proje olacaktır...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir