18 Temmuz 2005 12:15

Bir Yaz Gecesi Rüyası

İstanbul sokaklarında sinema keyfi

İstanbullu sinemaseverler, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan İstanbul Yazlık Sinema Geceleri kapsamında 10 Temmuz'dan itibaren eski ve yeni Türk filmleriyle buluşacak.NTV-MSNBC'nin bildirdiğine göre 10 Eylül'e kadar düzenlenecek olan gecelerde, 28 ilçede çeşitli meydan ve okul bahçelerinde filmlerin gösterimleri ücretsiz olarak yapılacak. 20 Temmuz Çarşamba akşamı Feshane'de gerçekleştirilecek olan açılışta Şener Şen ve Meltem Cumbul'un başrollerini paylaştıkları Yavuz Turgul filmi Gönül Yarası izleyici ile buluşacak. Cahit Berkay ve Kent Orkestrası'nın film müzikleri konserinin de yapılacağı açılışın ardından Fakir Aşıkların Romanı, Muhsin Bey, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak, Gönül Yarası, Hababam Sınıfı Askerde, O Şimdi Mahkum, Yangın Var, Ayşecik Yavru Melek, Ah Güzel İstanbul, Samanyolu, Vesikalı Yarim birçok eski ve yeni film İstanbul sokaklarını süsleyecek. Gecelerin en büyük sürprizi ise gösterimlerin ücretsiz olacak olması.
Yorumlar
  • ücretsiz olması süper. ayrıca açık havada olmsı da ayrıca bi eğlence katar işin içine. kimisi için de nostalji olur, ii olur tebrik edioruz ailecek!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir