6 Nisan 2006 14:23

Bir Yeşilçam Hatırası

Türk sinemasından seçmeler

Sony Pictures ve Düet Film 60'lı yıllara damgasını vurmuş unutulmaz Türk filmlerini VCD ile evlerimize taşıyor.Bir Yeşilçam Hatırası adlı koleksiyonla; Sadri Alışık'tan Türkan Şoray'a, Hulusi Kentmen'den Cevat Kurtuluş'a sinemamızın efsane isimlerinden özel bir seçki sunuluyor. 6.90 YTL'lik uygun bir fiyatla satışa sunulacak olan filmlere tüm mağazalardan ulaşabilirsiniz.Türkan Şoray'ın Ekmekçi Kadın'ı, Ayhan Işık'ın Kral Arkadaşım'ı, Zeki Müren, Sadri Alışık, Filiz Akın üçlüsünün Hindistan Cevizi, Türkan Şoray-Ediz Hun ikilisinin Seven Kadın Unutmaz'ı ve Ayhan Işık-Hülya Koçyiğit'ten Katilin Kızı elinize geçecek ilk filmler.
Yorumlar
  • evet çok kaliteli dfilmler bunlara en çok orta yaş sınırını geçmiş insanlar sevinecekdir. ama sadri alışık ve ayhan ışığın birlikde rol aldıkları efsane film arkadaşlık öldü mü filmini ilk olarak sunsalardı daha çok mutlu olurdum.tam bi baş yapıttı. hele hele son sahnede sadri alışığın kucağında cansız yatan ayhan ışığın performansları görülmeye değerdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir