30 Haziran 2003 09:57

Bir Yıldız Daha Kaydı

Efsanevi oyuncu Katharine Hepburn, 96 yaşında öldü.

Hollywood'un gerçek efsanelerinden Katharine Hepburn, Connecticut'da bulununa evinde, sağlık problemleri nedeniyle hayata gözlerini yumdu. 96 yaşındaki Hepburn, zatürre ve çarpıntılardan şikayetçiydi.Kariyerinde 12 kez Akademi ödüllerine aday olan oyuncu, tam dört kez En İyi Kadın Oyuncu Oscarının sahibi oldu. Morning Glory, Guess Who's Coming to Dinner, The Lion in Winter ve On Golden Pond'daki performansı ile Oscarın en çok ödül alan kadın yıldızlarından biri olduSinemada oyunculuğu kadar güzelliği ile de adından her zaman söz ettirmiş olan aktris, feminist görüşleriyle de dikkat çekmişti. Oyuncunun en son kamera önüne geçtiği yapım, True Love adında bir video filmi oldu.
Yorumlar
  • herkesin başı sağolsun gerçekten çok üzüldüm

  • yani, buraya böyle bir şey yazmış olmak doğru değil belki ama baturbek, herhalde daha geyik bir cevap veremezdin (felsefeden ziyade). ama elbette 'toprağı bol olsun' temennilerine ben de katılıyorum.

  • Önce Audrey gitti, şimdi Katharine . Bi daha gelirmi bunlar gibi HEPBURN dişisi...

  • allah rahmet eylesin , toprağı bol olsun, allah çok çektirmemiştir inşallah. üzüldüm tabi fakat ölüm kaçınılmaz sonumuz. yinede ölmekten korkmuyorum, sadece istemiyorum...

  • Oscar ödülleri tarihi anlatılırken Hepburn'den Hep sözedilirdi birçok rekoru vardı gerçekten de bir zamanlar dünyanın en çok kazanan aktrisi oydu. Lakin ister 96 ister 106 olsun ölüm yadsınamaz ölüm gerçeğini yaşıyor ve yaşatıyor."Gel biraz da sen oyalan" deidrtiyor insanaBol sinemalı günleeer

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir