25 Eylül 2009 10:12

Bir Yıldız Daha...

Tiyatro ve sinema oyuncusu Bahri Beyat, tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti...

Onu önce Nejat Uygur'un tiyatro oyunlarında tanıdık. Oyuncu Bahri Beyat, Nejat Uygur sahnesinin en önemli temsilcilerinden biriydi. Daha sonra sinema filmleri ve televizyon dizileri geldi. İzleyici onu "Aşka Sürgün" ve "Beyaz Gelincik" dizilerinde de zevkle izlemişti. Akciğer kanseri olan oyuncu, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Bahri Beyat'ın cenazesi, 2 Temmuz'da Üsküdar Selimiye Camisi'nde öğle namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'ndaki aile kabristanında defnedilecek.
Yorumlar
  • Gittiği yerdede saygıyı hak edecektir.

  • Yüzünden tebbessümün eksik olmadığı iyi bir oyuncuydu.

  • Unutulmayacak oyuncularmızdan bir olacaktır...

  • Çok başarılı ve değerli bir oyuncuydu.Gençliğimde televizyonda Nejat uygur ile oynadığı oyunlarda az gülmedik.Huzur içinde yatsın.Yakınlarının başı sağolsun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir