6 Nisan 2016 10:00

'Bir zamanlar benimle dalga geçerlerdi'

Superman'in de zor bir çocukluğu olabilir...

Şu sıralar "Batman v Superman" ile Hollywood'un en gözde aktörlerinden biri olabilir ama o bir zamanlar bu popülerlikten bir hayli uzaktı.

Şimdinin Superman'i Henry Cavill'e küçükken sınıfta "Şişman Cavill" diye bir ad takıldığını biliyor musunuz?Cavill'in anlattıklarına göre okul arkadaşları onun kilolarıyla sürekli dalga geçiyormuş. Cavill, bu sözlü saldırıların hiçbir zaman fiziksel bir boyuta taşınmadığını şu sözlerle anlatıyor: "Şişman bir çocuktum ama güçsüz değildim."Henry Cavill, yaşı ilerledikçe daha fit bir hale geldiğini ama asıl değişimi 2013 yılında Man Of Steel filmi için Superman rolüne bürünmesiyle yaşadığını belirtiyor: "Prodüksüyon benimle çalışması için bir spor hocası tuttu. Her zaman fit biri oldum ama spor salonuna pek gitmezdim. Çekim öncesi sürekli çalıştım."Man of Steel ile birlikte yıldızı parlayan Henry Cavill, şu sıralar Batman v Superman: Adaletin Şafağı ile gişede tozu dumana katmış durumda. Film eleştirmenler tarafından çok beğenilmese de bu durumun gişe rakamlarını etkilemediği çok açık.Yönetmenliğini Zack Snyder'ın yaptığı Batman v Superman: Adaletin Şafağı'nın başrollerinde, Ben Affleck (Batman/Bruce Wayne), Henry Cavill (Superman/Clark Kent), Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman) ve Jesse Eisenberg (Lex Luthor) yer alıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir