20 Şubat 2007 11:55

Biraz Don, Biraz Tom

Don Kişot ve Tom Jones buluşması!

Kuyu ve Koruyucu gibi filmlere imza atan Andrew Davis, ilginç bir sinema projesi üzerinde çalışıyor. Henüz adı belli olmayan projesinin tarifini veren Davis, yeni filminin yapımında birden çok romandan yararlanacakmış. Don Kişot ve Henry Fielding'in karakteri Tom Jones aynı filmde buluşacak!Waldo Salt tarafından yazılan senaryonun temel aldığı The History of Tom Jones, a Foundling, 18. yüzyılda yazılmış ve birden fazla temayı kucaklayan ve 18 bölümden oluşan yapısıyla roman türünün öncülerinden olmuştu. Bakalım bu romantik, komik ve eleştirel öykü, Don Kişot ile nasıl buluşacak? Ortaya nasıl bir Andrew Davis filmi çıkacak?
Yorumlar
  • Eleştirmenlerce kariyerindeki tek iyi işi "Kaçak" dizisinin beyaz perde versiyonu olan Andrew Davis daha önce benim sevdiğim; "Kanunun Üstünde" , "Kuşatma Altında" , "Tepki" "Kusursuz Cinayet" ve "Ölümüne Takip" gibi aksiyon/gerilim filmlerinde uzman bir yönetmendir...

  • tom jones demek = ) hmmm guzel bu...

  • koruyucu ii filmdi kuyu da fena sayılmaz i ibir devam gelir inş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir