3 Haziran 2010 00:00

Birbirlerinden seyirci çalmak yok!

Cem Yılmaz ve Ata Demirer'in yeni filmleri aynı dönemde tamamlanacak. Yapım şirketleri birbirinden izleyici çalmamak için vizyon tarihlerine ara koyacak.

1 Ocak'ta 'Yahşi Batı'yı hayranlarının karşısına çıkaran ve 2 milyon 322 bin 826 gişe yapan Cem Yılmaz, devam filmine hazırlanıyor. Fida Film'in yapımcısı olduğu 'Yahşi Batı'nın devamını Çin'de çekmeyi planlayan Cem Yılmaz, şu günlerde harıl harıl çalıyor. 26 Şubat'ta vizyona giren 'Eyyvah Eyvah' adlı komedi filmiyle büyük ilgi gören ve 2 milyon 388 bin gişeye ulaşan Ata Demirer de filmin devam projesi için senaryo yazıyor. Yeni filmin de hikayesini kendisi yazan Demirer, BKM'nin yapımcısı olduğu filmin devamı için yaz mevsimini çalışarak geçirmeyi hesaplıyor.

BİRBİRLERİNİ TAKİPTELER

Şu günlerde kulislerde, Fida Film ve BKM Yapım'ın yüksek gişesi olan bu iki filmi karşı karşıya getirmemek için stratejik hesaplamalar yaptığı konuşuluyor. İki yapım şirketi, birbirinin izleyicisinden çalmamak için, aşağı yukarı aynı dönem çekilip tamamlanacak filmlerin birer ay arayla vizyona girmesini planlıyor. Bu yüzden de iki filmin yapımcısı birbirinin çalışmalarını yakından takip ediyor.

YAZ BOYUNCA SETTE
Şener Şen ile başrolünü paylaştığı polisiye film 'Av Mevsimi'nin çekimlerini tamamlayan Cem Yılmaz yaz aylarında, 'Yahşi Batı'nın devam filmine hazırlanıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir