13 Ekim 2006 10:52

Bitmeyen Bekleyiş

Gurinder Chadha ve John Travolta ailenin toplanmasını bekliyor.

Dallas projesinden bahsetmemek mümkün mü? Aslında Dallas bugünün gençliği için her zaman gizemli ve çekici bir dizi olmuştur. Küçüklüğünde, dizi başlamadan hemen önce uykuya yatırılan okuyucular ne demek istediğimizi anlayacaktır...Uzun metrajlı Dallas filminin ise başka bir gizemi var. Bir kere projenin başına Hayatımın Çalımı Beckham'ın yönetmeni Gurinder Chadha'nın getirilmesi oldukça ilginç. J.R. Ewing'i canlandırmak için bekleyen John Travolta'dan başka bir oyuncunun projeye katılmaması da aynı şekilde...Amerikan televizyonlarından çekilişi 15 yılı bulan Dallas'ın iş yapıp yapmayacağı henüz anlaşılmış değil. Bu nedenle Luke Wilson, Shirley MacLaine, Meg Ryan ve Jennifer Lopez gibi yıldızlar projeden rüzgar gibi geçip gittiler...Proje küçülerek en sonunda ait olduğu yere dönüp bir televizyon filmi olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.
Yorumlar
  • dallası eskiden de sevmezdim şimdi niye seveyim ki milleti uyutmaya yönelik uyutum sömürmeye yönelik bir sürü safsata yıllarca dallas gibi dizilerle meşgul ettiler bu milleti yetmedi heral...

  • zaten ben güzel bişeyler çıkacağını sanmıyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir