28 Ocak 2011 01:00

Bizzat Hülya'ya tecavüz ettiler!

Ünlü isimleri bir araya getiren '72. Koğuş'un sarsıcı fragmanı yayınlandı

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


Daha önce 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' ve 'Salkım Hanım'ın Taneleri' filmlerinde tecavüze uğrayan Hülya Avşar, yeni filmi '72. Koğuş'ta da aynı akıbetten kaçamadı. 4 Mart'ta vizyona girecek olan filmde iki kez tecavüze uğrayan Fatma karakterini canlandıran ünlü oyuncu, iç çamaşırının göründüğü sahnelerde "Gerek yok" diyerek dublör kullanmadı.

Sanat dünyasının iki önemli ismi Yavuz Bingöl ve Kerem Alışık’ın sahibi olduğu Sasin Film’in yapımcılığında çekilen '72. Koğuş’un resmi fragmanı görücüye çıktı. Konusu ve kadrosuyla olay yaratacak olan filmin fragman müzikleri Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası tarafından çalındı.


FİLMİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


HÜLYA AVŞAR'IN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Orhan Kemal’in unutulmaz eseri olan 72. Koğuş’un Ayfer Tunç’un kaleminden sinemaya uyarlamasında Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Kerem Alışık, Songül Öden, Ahmet Mekin, Civan Canova, Devrim Saltoğlu, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Volga Sorgu, Zeynel Karaca ve daha birçok dev isim rol alıyor.

FİLMİN KONUSU
Orhan Kemal’in baş yapıtlarından biri olan 72. Koğuş, insan haysiyetinin düşebileceği en dipsiz kuyunun hikayesidir. 1940’lar, 2. Dünya Savaşı’nın etkisinde kalan Türkiye’nin kıtlık yılları… Cezaevinin 72 nolu koğuşunda çeşitli suçlardan yatan Adembabalar…

Onların sefaleti, acıları, insanlığa çzlemi, hayata dair düşleri, çelişkileri, aşkları ve kavgaları ile bu derin çukura yuvarlanmış, en yakınını üç kuruşa vurabilecek kadar alçalmış insanların dünyası… Bir koğuşun karanlığındaki direniş ve yaşam mücadelesidir… 72. Koğuş, kalın duvarlar arasına kapatılmış insanların duvarların dışındaki akıp giden hayatla çelişkileri ve çatışmalarını yansıtır.


72. KOĞUŞ FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ..


72. Koğuş bir insan hikayesidir ve insanlığın kaybettiği değerleri yüzümüze bir tokat gibi hatırlatmaktadır…

Yorumlar
  • BUNLAR İÇİN İÇ ÇAMAŞIRI GÖRÜNMÜŞ ORASI GÖRÜNMÜŞ BURASI GÖRÜNMÜŞ ÖNEMLİ DEĞİLKİ SİZE REJİSÖRÜN YATAK ODASI FİLMİNİ HATIRLATIRIM ANLAYAN ANLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir