6 Ağustos 2012 00:00

Björk'ten müzik belgeseli

Björk ve efsane yayıncı David Attenborough, müzik belgeseli yapmak için bir araya geliyor.

Attenborough and Björk: The Nature of Music' adlı belgesel, müziğin günümüze kadar geçirdiği evrimi, insanların müzikle ilişkisini ve teknolojinin bu ilişkiyi nasıl etkileyeceğini ele alacak.

Louise Hooper'ın yöneteceği belgeselin büyük bir kısmında 'Biophilia' albümü yer alacak. Attenborough ise lir kuşu, bülbül ve mavi balina görüntülerini kullanarak müziğin doğada nasıl var olduğunu anlatacak. Björk ve Attenborough geçen sene Manchester International Festival'da işbirliği yaptılar.

Radikal'in haberine göre Björk sonrasında Rolling Stone'a verdiği röportajda Attenborough'dan "O benim kahramanım" diye bahsetti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir