13 Mayıs 2003 23:41

Blade Saf Değiştiriyor

İkinci Blade filminin senaristi David Goyer, ilk filmin gereksiz bir tekrarını yapmaktan kaçındıkları için, devam filminde yepyeni açılımlara gittiklerini açıkladı:"Terminator 2 ve Aliens gelmiş geçmiş en iyi devam filmleri kabul ediliyor, çünkü ikisinin de yaptığı, bir anlamda ilk filmi tepetaklak etmekti. Adamlar 'hadi aynı Alien'dan bi tane daha çekelim' dememişler yani. Biz de benzer bir şey yapmayı denedik. Peki buna göre, Blade'in yapmasını bekleyeceğiniz son şey ne olurdu? Onun vampirlerle aynı tarafta yer alması tabii ki..."Bu filmle birlikte tamamen bambaşka bir yönde geliştirdik olayları. Blade kendi kimliğiyle barışıyor ve vampir mitolojisinin daha derinlerine iniyoruz..."Blade 2'de neredeyse hiç insan görmeyeceğimizi, vampir kültürünün ilginç detaylarıyla tanışacağımızı da ekliyor Goyer. Farklı kişiler ve gruplar tarafından avlanmaya başlanan vampirlere odaklanan yapımın hangi tarihte vizyona gireceği kesinleşmiş değil. Ancak büyük ihtimalle Mart 2002'den itibaren Amerikalı izleyici yeni Blade'le tanışacak.
Yorumlar
  • blade2 yi çok beğendim.ilkinden çok güzel olmuş.müzikleri ilk filminki kadar iyi değildi.en çok üzüldüğüm nissanın ölmüş olması.blade tam eşini bulmuştu elinden toz olub uçub gitti.umarım üçüncü filmde nissa geri döner..

  • daha çok kan daha çok hız daha çok snipes, yaşasın blade 2

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir