10 Ağustos 2004 23:34

Blade Veda Ediyor

Wesley Snipes'sız Blade fantezileri

Blade serisinin son filmi Blade: Trinity'nin yönetmeni David S. Goyer vampir avcısının hayranlarını üzecek açıklamalar yaptı. Goyer'e göre yeni bir Blade filmi olmayacak.AICN'de yayınlanan röportajında yönetmen serinin üçüncü filminin yapılmasının bile bir nevi mucize olduğunu söyledi. Açık açık belirtmese de Goyer, serinin yapımcısı New Line'nın artık Wesley Snipes ile çalışmak istemediğini belirtti. Hatta Goyer'e göre yapımcı firma üçüncü filmde bile meşhur vampir avcısı ile çalışmak istememiş. Ancak Snipes filmle bütünleşmiş olduğu için filmden çıkartmayı da göze alamamış. Dolayısıyla yönetmen yeni bir Blade filminin olacağına inanmıyor.Goyer; ''Bir devam filmi yapamazlar ancak hikayenin başına dönüp Snipes'ın olmadığı bir şeyler anlatabilirler ki bunun sonucunu kestirmek güç. Düşünsenize Wesley'in olmadığı bir Blade'i kim seyretmek ister ki'' dedi.Eğer yönetmenin tahminleri doğru çıkarsa yeni bir karanlık dünya macerasından mahrum kalacağız. O yüzden tüm hayranlarına tavsiyemiz, büyük ihtimalle son olacak bu macerayı kaçırmayın ve tüm gelişmeler için Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin.
Yorumlar
  • Ya trinity o kadar kötüydü ki,kendi kendime ben farklı bir filmmi izliyorum dedim kendi kendime.blade 1 en babasıydı abi TEK GEÇERİM

  • biraz önce blade trinity seyrettim bence çekeceklerse başka bir film çeksinler snipes olmadan blade olmaz

  • wesley snipes olmazsa blade de olmaz zaten çok kötü...

  • KAMBERSİZ DÜĞÜN OLMAZ..YAZIK...W.SNİPES SIZ BLADE BİZİM İÇİN ZATEN BİTMİŞTİR...

  • Wesley Snipes'sız Blade yumurtasız menemen hesabı olur...üzücü...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir