9 Kasım 2005 10:20

Blade'in Yeni Yüzü

Snipes'ın yerini doldurmak zor olacak

Marvel'ın beyazperdede en çok tutmuş karakterlerinden Blade'in küçük ekranda da aynı başarıyı tekrarlamaya niyetlendiğini duyurmuştuk. AICN'ün haberine göre TV dizisiyle yola devam edecek olan Blade'i, sinema dünyasında Sticky Fingaz adını kullanan Kirk Jones canlandıracak.David Goyer'in yapımcılığında küçük ekrana taşınan Blade'i seride bekleyen maceralar da az çok şekillenmeye başlamış. Dedikodular doğruysa vampir avcımız kendine Marcus isimli yeni bir düşman edinecek.Eski bir askeri doktor olan Christa, ikiz kardeşinin sır dolu ölümünü aydınlatmak için uğraşmaktadır. Yakaladığı ipuçları sayesinde Marcus adlı bir adama ulaşır. Christa'nın bilmediği, karşısındakinin sıradan bir bela olmadığıdır. Christa da vampire dönüştürülür.Trinity'nin ardından taze kana ihtiyacı olduğu kesinleşen Blade serisi şimdilik beyazperdeye veda etmiş görünüyor. Goyer'in TV'de yeniden yaratmaya çalıştığı vampir avcımızın maceralarını merakla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • tv dizisindeki çocuk çok hantal duruyor ve yapmacık geliyor 12 bölümü şuan mevcut bende bakalım ilerleyen bölümlerde umarım ısınırım ama wesley bi başka

  • zor bir rol ama genç oyuncu üstesinden gelir

  • snipes ın yerini doldurmaları çok zor gibi görünüyor. dizide bunu sağlıcaklarını düşünemiyorum.arkadaşımında yazdığı gibi kaçma ve kovalamacadan başka bi şey olamaz sanırım. neyse bekliyip görcez bizi neler bekliyo.

  • Bence kötü bişi olucak. Bütün sezon tek bir düşmanla geçen sürekli birinin diğerini kovaladığı birbirlerinin planlarını engellediği klasik dizilere benziycek gibi. Onun yerine çizgiromandaki gibi birbirinden bağımsız ayrı maceralar yada devam eden tekbir senaryo işleseler gayetgüzel olur. Artık bekleyip görücez ama hiç umudum yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir