11 Ağustos 2006 13:06

Blair Sonrası Hayat

Genç korku ustaları dönüyor!

Blair Cadısı'nı yaptıktan sonra ortadan kayboldular. Bir ara Heart Of Love adını taşıyan bir kara film projesiyle anıldılar fakat haberlerin devamı gelmedi. Eduardo Sanchez ve Daniel Myrick'ten bahsediyoruz. Ve müjdeyi veriyoruz, 2006 onların yılı olacak!Yönetmenler karşımıza kendi projeleriyle gelmeye hazırlanıyor. Myrick detaylarını sonra vereceğimiz Solstice üzerinde çalışıyor. Yönetmen Sanchez ise Altered ile karşımıza gelecek. Filmde Cadı kadrosundan Michael C. Williams da bulunuyor. 80'lerin korku filmlerini örnek alan yapımda, gençken bir yaratık tarafından taciz edilen bir grup adam, yıllar sonra aynı yaratığı bulup bir eve hapsediyor...Son olarak ikisinin de yeni bir Cadı filmi yapmaya sıcak baktıklarını söyleyelim. Doğrusu aynı ekibin bir araya geleceği bir üçüncü film, şahane olurdu.
Yorumlar
  • Altered son yıllarda izlediğim en kötü filmdi... Zaten Blair cadısını da sevmemiştim..

  • umarım artık kendilerine ait projelerle tekrar izleriz bu yönetmenleri, blair projesinin kaldığı yerden devamı da kulağa hoş geliyor

  • bakalım asıl bu filmde görücez marifetlerini ama blair cadısıda çok yaratıcı bir projeydi

  • gençken bir yaratık tarafından taciz edilen bir grup adam,yıllar sonra aynı yaratığı bulup bir eve hapsediyorlar ha,etkileciyici.Bir de niye böyle bir ara vermişler anlamak zor,bekleyip göreceğiz bu yılın kimin yılı olacağını.Ama ellerini çabuk tutsalar iyi olur../

  • blair cadısından sonra bu yönetmen kadrosunun neden ortadan kaybolduğunu çok merak ediyordum farklı bakış açısıyla bir devrim yaratılır blair cadısıyla dönmelerine çok sevindim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir