20 Eylül 2005 12:01

Bloom ve Crowe Buluşunca

Elizabethtown'nın galasından açıklamalar

Orlando Bloom ve Cameron Crowe, son çalışmaları olan Elizabethtown'ın Tennessee galasında bir araya geldiler.Comin Soon'nun haberine göre, Bloom ve Crowe film ve çalışma biçimleri hakkında çeşitli açıklamalarda bulundular. Crowe, film içinde kullandığı müzikler hakkında yaptığı açıklamada, aklının bir köşesinde olan şarkıların etkisi ile belirli sahneleri çektiklerini ve bu yöntemin filmin duygusunu vermek için çok yararlı olduğunu belirtti. Yönetmen, filmlerindeki konuları yaratabilmek için en önemli katalizörün müzik olduğunu saklamıyor.Bloom, Crowe'u bir kahraman olarak görmekte. Cameron Crowe ile çalışmayı uzun yıllardan beri istediğini söyleyen Bloom, Crowe'nin son filmi olan Elizabethtown'nın yönetmen için kişisel bir film olduğunu ve kendisinin de filme katıldıktan sonra bu kişiselliği hissettiğini belirtti.Crowe, son projesi olarak bir komedi filmi için çalışmalarını sürdürüken, Bloom ise Pirates of the Caribbean'nın devam filmleri ile yoğun bir çalışma temposu içinde. Elizabethtown, Amerika'da 14 Ekim'de gösterime girecek.
Yorumlar
 • Elizabethtown'u gecen seneden beri yakından takip ediyorum orlando bloom hemen hemen tüm otoriteler tarafından çok beğenildi. Kirsten dunst'ta iyi görünüyor, elizabethtown tam bir oyuncu filmi susan sarandon'ı da düşünürsek bence mükemmel. Ayrıca film, popüler filmlerle ün kazanmış bir oyuncunun(orlando bloom) kendini kanıtlama projesi de denilebilir...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

  Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

 • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

  İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

 • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

 • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

  Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir