13 Aralık 2006 07:58

Bobby Gösterisi

Ünlü oyuncular Dubai'de içini döktü...

Festivallerin gözdesi, çok konuşulan Bobby filminin oyuncuları yakın zamanda filmlerinin gösterimi nedeniyle Dubai Uluslararası Film Festivali'ne katıldı. Filmin gösterimi, seçimlerin de etkisiyle politik bir nitelik kazandı. Özellikle Laurence Fishburne, seçimlerin Amerika'nın daha iyi bir yönetime ihtiyaç duyduğu mesajını verdiğini söyledi. Joshua Jackson ise liberal bireyler için karanlık zamanlar olduğunu ilettikten sonra, Fishburne'e cevaben, herkes hak ettiği demokrasi ile yönetilir diyerek özeleştiri gerekliliğine dair bir konuşma yaptı.Robert F. Kennedy suikastini ele alan Bobby'nin yönetmenliğini Emilio Estevez üstlendi. Yapım yılın en iyileri arasında gösteriliyor...
Yorumlar
  • Gercektende kadro hayli kalabalık ve dikkat çeken bir film, bir ara sharon stone yardımcı rolde oscara aday olabilir deniliyordu. Festival festival gezsede önemli bir çok kritikler listesinde filmin adını göremedik. Umarım fazla geçikmeye uğramadan ülkemizede gelir.

  • bu yıl en merak ettiğim yapımlardan.....kadro insanın iştağını açıyor..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir