20 Mart 2013 01:00

Boğaz'da bir Hollywood yıldızı!

Orlando Bloom, reklam çekimi için geldiği İstanbul'da boğazın keyfini çıkardı.

Ünlü aktör Orlando Bloom, reklam çekimi için geldiği İstanbul'da boğazın keyfini çıkardı. Rumeli Hisarı'nda boğaza nazır bir kafede Türk kahvesi içen Bloom, "İstanbul boğazı gerçekten harika" dedi.

Görüntüler için tıklayınız.


Ünlü aktör Orlando Bloom, bir dondurma firmasının reklam çekimi için dün akşam Türkiye'ye geldi. Sabah basın mensuplarının karşısına geçen Bloom, basın toplantısının ardından soluğu boğazda aldı. Boğazda yürüyüş yapan Bloom, Rumeli Hisarı'nda İstanbul boğazının gören bir kafede çay ve Türk kahvesi içti. Yanındakilerle bol bol sohbet ederek keyifli anlar yaşayan Bloom, çıkışta "Burası harika bir yer" diyerek özel minibüsüne bindi. Bloom, basın mensuplarını ısrarı üzerine minibüsü durdurarak tekrar röportaj verdi.

Çekime gideceği için acelesi olduğunu söyleyen ünlü aktör Bloom, "Çok güzel vakit geçirdim. İstanbul boğazı gerçekten harika. Burada çay ve Türk kahvesi içme fırsatım oldu. Türk kahvesi gerçekten çok güzel" dedi.Bloom, daha sonra minibüsüne binerek çekimin yapılacağı alana gitti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir