25 Eylül 2009 10:12

Boksör Anası Olmak

Melissa Leo, Christian Bale ve Mark Wahlberg'ün rol alacağı The Fighter için görüşüyor...

David O. Russell'ın yöneteceği iddialı The Fighter projesinin hazırlıkları devam ediyor. Projenin oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekici: Mark Wahlberg'in ardından The Fighter'a katılan isim, Christian Bale oldu. Şimdi de filmde oyuncuların annesini canlandırması için Melissa Leo ile görüşülüyor.Wahlberg filmde Boston'lı boksör "Irish" Mickey Ward olarak karşımıza gelecek. Ringlerde iyi bir çıkış yapan ama zamanla gücünü kaybederek vasat bir boksöre dönüşen ve boksu bırakmaya karar veren bir boksörü canlandıracak. Christian Bale ise onun problemli kardeşi Dicky Eklund'u canlandıracak. Uyuşturucu nedeniyle yıllarca içerde yatan Bale, çıktıktan sonra yeni bir hayata başlayacak ve Mark Wahlberg'in yeniden yükselmesi için hayatını ortaya koyacak. En dipten zirveye türünde, sert bir başarı öyküsü geliyor.
Yorumlar
  • Melissa leo gectiğimiz yıl frozen river ile oldukça olumlu eleştiriler, övgüler aldı. Haliyle yeni projelerde adının sıkça geçmesi normal kadrodaki diğer isimlerde alanlarında cok iyiler. Gerçi son dönemlerde yıldızı iyice parlayan Christian Bale biraz şöhreti sindiremedi ama oda oynadığı filmlerde gerçekten rolünün hakkını veriyor. Umarım proje bütün oyuncular bakımından unutamayacakları bir film olarak hem bizlere hemde kendilerinin filmografilerine geçer...

  • Bale ve Wahlberg ikilisi Bryan Singer'ın ''Prisoners'' projesinin kadrosunda da beraber gözüküyorlar şu anda.İki proje de eğer hayata geçerse yetenekli yönetmenleriyle ilginç olacağa benziyor.

  • Kadro çok iyi.Umarım kaliteli olur.Balein yükselişi sürüyor.Sadece Batman olarak kalmayıp her türlü rolü oynayacak klas bir aktör.

  • çok güzel isimler var kadroda :)

  • Konu pek ilgi çekici değil ama kadrosu yeter kesinlikle..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir