29 Eylül 2004 13:12

Bol Oscarlı Masallar

Bir gelin uğruna Rush Crowe savaşı başladı

Gladyatör'den sonra parlayan yıldızı bir daha hiç sönmeyen Russell Crowe'un Avusturalya'dan bir masal uyarlamasında başrol oynayacağını duyuralı çok oldu. Eucalyptus'un seyirciye bir sürprizi daha var, başka bir Oscarlı oyuncu Geoffrey Rush da filmde yer alacak.Sydney'in batısında büyük topraklara sahip olan bir adam, evlenme çağına gelmiş kızı Ellen'i sadece bir şartla evlendireceğini açıklar. Damat adayı evin bahçesinde yer alan, cinsleri farklı yüzlerce okaliptüs ağacını birbirinden ayırt etmek zorundadır. Damat adaylarından biri bunu gerçekten başarır fakat Ellen, Yeni Zelanda'dan gelen ve okaliptüslerle ilgili binlerce masal anlatan gizemli bir yabancıya gönlünü kaptırmıştır bile.Rush filmde Ellen'in babası Holland'ı, Crowe ise Yeni Zelandalı yabancıyı canlandıracak. Murray Bail'ın ödüllü romanından uyarlanacak olan filmin senaryosunu, aynı zamanda yönetmenliği de yapacak olan Jocelyn Moorehouse ve Michelle Joyner beraber yazıyor. Ancak çekimlere ne zaman başlanacağı henüz belli değil. Çünkü Cinderella Man'de depresif boksör tiplemesine kendini fazlaca kaptıran Russell Crowe kolunu kırmıştı ve filmin çekimleri uzadı, dolayısıyla Eucalyptus'ta daha ileri bir tarihe ertelendi.Bol ödüllü bir roman uyarlamasına bol ödüllü aktörlerin yakıştığı muhakkak, fakat son yıllarda Hollywood kulislerinde Crowe Rush ikilisinin birbirinden pek hoşlanmadığı söyleniyordu. Filmin konusuna bakacak olursak, canlandıracakları karakterler biraz da kendilerini yansıtacak gibi. Ne diyelim, bol ödüllü bir filme şimdiden hazır olmakta fayda var.
Yorumlar
  • İyi bir film olacağa benziyor. Merakla bekliyoruz. Crove son zamanların en iyi oyuncularından adam son zamanlarda boş filmde oynamıyor.

  • Kadro mükemmel araya jennifer connely ile marcia gay harden'ide sıkıştırırlarsa olağanüstü bir film olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir