25 Eylül 2009 10:12

Boll Zombi

Dünyanın en kötü yönetmeni Uwe Boll, zombi türüne katkıda bulunmaya hazırlanıyor!

Video oyunu ve diğer türlerdeki oyunların kötü şöhretli yönetmeni Uwe Boll yeniden bir oyun uyarlaması için kamera arkasında. Yönetmen Zombie Massacre adını taşıyan projesini 2010 yılı için hazırlıyor.Film üç adet punk rock müzisyeni ile bir polis memurunun hikayesini anlatacak. Grup zombilerle dolu bir şehirde mücadele verecekler.Boll'un başarısız filmlerden sonra zar zor iş aldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yönetmen, BloodRayne 3, Janjaweed, Sabotage 1943, Stoic ve Far Cry gibi pek çok projeyle geri dönmeye hazırlanıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz; kötü yönetmen ünvanı birinin işine yarıyor.
Yorumlar
  • bu adamdaki inat resmen deli inadı. o kadar kötü eleştiriler aldı, hatta yaşam boyu ahududu ödülü(en kötülere verilen ödül) ve en kötü kariyer ödüllerini aldı yine de vazgeçmedi. diyecek birşey bulamıyorum.

  • george a. romeronun zombi filmlerini izleyip resident evilı daha iyi bulduysan, vay be...

  • kimbilir belki bir çıkış yakalar.

  • Resident Evill la patlayan bu zombi rüzgarı artık sıkıcı bir hal aldı birçok zombi filmini izledim ama hiçbiri resident evilın yanından geçemedi ne yazıkki.Yönetmenimizin kariyeyi malum başarısızlıklarla dolu ama bilirsiniz başarılı olan değil ses getirecek olan tutulur.

  • Anlaşılamayan yönetmen yoktur. Kötü yönetmen vardır :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir