16 Aralık 2010 01:00

Bollywood’tan Hollywood’a Hintli aktörler

Bollywood oyuncuları, Örümcek Adam’dan Görevimiz Tehlike‘ye revaçta olan birçok Hollywood filminde, gittikçe artan bir şekilde boy göstermeye başladı.

Bollywood oyuncuları, Örümcek Adam’dan Görevimiz Tehlike‘ye revaçta olan birçok Hollywood filminde, gittikçe artan bir şekilde boy göstermeye başladı. Hollywood, hikâyelerine Hintli ve Asyalı karakterleri daha çok katarken, Hindistan’ın deneyimli oyuncuları da Batı’da kariyer yapmak için kolları sıvadı.

Hindistan medyası, Slumdog Millionaire‘in aktörü Anil Kapoor’un, bir sonraki Görevimiz Tehlike filminde rol alacağını, A Mighty Heart filminde Angelina Jolie’yle çalışan Irrfan Khan’ın ise, hem Örümcek Adam filminde hem de Ang Lee’nin Pi’nin Yaşamı filminde oynayacağını belirtti.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir