19 Ocak 2007 13:57

Bombay'da Korku ve Nefret

Johnny Depp, Mira Nair ile Hindistan'a uçuyor...

Başarılı yönetmen Mira Nair, Shantaram adını taşıyacak bir edebiyat uyarlaması üzerinde çalışıyor. Gregory David Robert'ın romanından Eric Roth tarafından uyarlanan filmin oyuncu kadrosuna Johnny Depp de seçildi.Bir dönem Peter Weir ile anılan proje, Avustralya'da ağır şartlarda hapis tutulan eroin bağımlısı Lindsay (Depp) isimli bir suçlunun serüvenlerini anlatıyor. İçeriden kaçmayı başaran kahramanımız, Bombay'a (Mumbai) geliyor ve kendisini doktor olarak tanıtıyor. Fakat kısa bir süre sonra yeni evinde de suç dünyasıyla flört etmeye başlıyor.Warner Bros'un Brad Pitt'in Plan B şirketiyle birlikte el atacağı proje için Franka Potente ile görüşmeler sürüyor. Yetenekli oyuncu Emily Watson ise çoktan projeye katıldı.
Yorumlar
  • Cok ilginç senaryo, mira nair cok yetenekli bir kadın ve johnny deep müthiş bir film çıkacak gibi görünüyor. Bakalım projeye daha kimler katılacak?

  • yönetmen mira niar'ıda unutmamak gerek bence.

  • "angela'nın külleri" adlı filmde beğenerek izlediğim emily watson beğendiğim bir aktirsttir.sevgili johnyy depp'le beraber başarılı olacaklardır.

  • Depp son sürat devam ediyor, başarılı da olur. Eric roth zaten çok vbaşarılı bi senarist.

  • depp bu rolede yakışır gibime geliyor bekleyip göricez...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir