21 Şubat 2018 10:37

Bond 25'in yönetmenlik koltuğuna kim oturacak?

Uzun süredir açıklığa kavuşmamış olan mesele, hala tam kesinlik kazanmış değil.


Yakın zamanda EON ve MGM, yönetmenlik için Denis Villeneuve, Yann Demange, David Mackenzie gibi isimlerin konuşulduğunu belirtmişlerdi. MGM son son Demange’yi ciddi bir şekilde masaya yatırıyorken filmin dağıtım haklarını satın alan Annapurna Pictures bu film için daha ünlü bir isim isteyince Danny Boyle düşünülmeye başlandı.


Slumdog Millionaire filmiyle gönüllerimizde taht kuran başarılı yönetmen Boyle, MGM’den gelecek buteklife olumlu bakacak mı? Variety’nin haberine göre Boyle, Bond’un yönetmenliği için istekli olabilir ama daha önce Collider’la yaptığı röportajda, 'Bond filmlerinin bütçeleri çok büyük. Ben düşük bütçelilerde daha iyi çalışıyorum' demişti.

Bond 25‘in çekimlerine bu yıl başlanacak. 49 yaşındaki İngiliz aktör Daniel Craig’i Bond olarak son kez izleyeceğimiz film, dünyada Kasım 2019’da vizyona girecek.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir