27 Ocak 2006 12:50

Bond Ek İş Alıyor!

Yeni James Bond kim olmalı, sorusunun cevabı fanların katıldığı anketlerle şekillenirken, en son Başka Gün Öl'de izlediğimiz Pierce Brosnan yepyeni projelere doğru yelken açmaya başladı. Oyuncu, The Matador adını taşıyan bir yapımda rol almak için anlaşmak üzere. Brosnan filmde, bunalım geçiren bir kiralık katili canlandıracak.Matador'un yönetmenliğini, aynı zamanda senaryoya da imza atmış olan Richard Shepard üstleniyor. Brosnan'ı Bond kostümünün dışında da görmek isteyenlere duyurulur !
Yorumlar
  • bence Pierce brosnan matador ile yalnızca aksiyon filmlerinde başarılı olmadığını kanıtladı.Başarılarının devamı dileğiyle.

  • ASLINDA ADAM HOŞ AMA ARTIK SAHİDENDE BAŞKA FİLMLERDE OYNAMAYA BAŞLASA OYUNCULUK YETENĞİNİDE İSPATLAMIŞ OLUR.BAŞARILAR PİERCE

  • ya bu adam mtv de bi programa katılmıştı canlı yayına, allahım nasıl kasım kasım kasılıyodu walla. o günden beri çok kötü buluyorum, gözümde bütün karizmasını yitirdi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir