4 Ocak 2016 14:44

Bond filminde oynamak için tek şartı var

Christoph Waltz’un bir sonraki Bond filminde oynaması için tek bir şartı var.

Tüm sinema camiasının, James Bond filmlerine bir zaafı olduğu biliniyor. Ancak son film “Spectre” Bond severler ve eleştirmenler için bir hayal kırıklığı oldu. Sonu gelmesi pek mümkün olmayan bu franchise için şimdiden bir sonraki filmin dedikoduları başladı bile.Spectre’de belki de en çok konuşulan isim Blofeld karakterine hayat veren iki Oscar’lı oyuncu Christoph Waltz oldu. Bond ve Blofeld karakterlerinin çatışması filmin belki de en beğenilen unsuru oldu.
Bildiğiniz gibi ve filmin bitişinden de belli olduğu üzere Daniel Craig bir daha James Bond’ u oynamayacak diye biliyorduk. İngiltere’den gelen söylentilerin bir kısmı Craig’in artık kadın meraklısı, sürekli martini içen bir ajanı daha fazla oynamak istemediği yönünde. Diğer bir söylentiye göre de oyuncu, Bond karakterini fiziksel olarak yetebildiği noktaya kadar oynamaya devam etmek istiyormuş.


Şimdi asıl haber; Christoph Waltz bir sonraki James Bond filmi için çok isteniyor. Ancak kendisinin en önemli şartı, Bond’u Daniel Craig’in oynamaya devam etmesi. Bu süregelen serinin hiçbir filminde asıl düşman ve Bond’un bağları ve geçmişi bu derece yakın olmamıştı. Bu sebepten ikilinin yakaladığı kimya bir sonraki film için çok şey vadediyor. Ayrıca Waltz’un filmde daha fazla ekranda görünmek istediği de kulağımıza gelenler arasında.


Gerçi daha önce örneklerini gördüğümüz gibi karakterler Bond firmasına ait olduğu için aynı karakter, şirket isterse başka oyuncular tarafından oynanabilir. Ama son filmden sonra böylesine büyük bir riski alırlar mı şüpheli. İki kahramanımız kült seriye dönüş yapabilecekler mi? Artık zaman gösterecek. Bu arada “Spectre” filminin 9 Şubat tarihinde DVD’sinin çıkacağını da söylemeden geçmeyelim.

ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir