23 Haziran 2005 15:04

Bond Olamasa Da Kraliçenin Hizmetinde

Owen, Elizabeth için Blanchett'la aynı sahnede

Cate Blanchett ve Kraliçe Elizabeth beyazperdeye dönerken, kraliçenin hizmetinde yeni yüzler var. The Telegraph'ın bildirdiğine göre Clive Owen, yeniden Shekkar Kapur tarafından çekilecek olan filmde Sir Walter Raleigh'i canlandıracak.Sir Raleigh, tarihçiler arasında hala tartışmalar yaratan ve Elizabeth'le ilişkisinin boyutu tam olarak bilinmeyen bir karakterdir. Kimilerine göre sadece bir asker ve dost olmanın çok ötesine geçmiş hatta başka kadınlarla yaşadığı ilişkilerle kraliçeyi çılgına çevirmiştir.Yapımcılara yakın kaynaklardan gelen dedikodulara bakılırsa Elizabeth: The Golden Age adıyla beyazperdeye gelecek olan filmin ana teması Raleigh olacak. Ancak bu arada tarihsel gerçeklerden kopmak istemeyen ekip, İspanyolların yenilmesini ve İskoç Kraliçesi Mary'nin idamını da hikayeye eklemeyi unutmayacak.Adı yeni Bond olabilecek aktörler arasında sık sık geçen Clive Owen, bu rolü kapamasa da İngiltere Kraliçesiyle yakın ilişkiler yaşayacak gibi görünüyor.
Yorumlar
  • Cliwe owen iyi bir seçim ama benim tercihim pierce brosnan'ın bir filmde daha oynaması idi.

  • ama pierce brosnan kendini ispat etmeden bond olmuştu ve de çok başarılıydı.

  • Bond karekterini canlandıracak aktör kendini ıspat etmiş biri olması gerekir.... ve son yıllarda bu aktör rolünü canlandırabilecek aktör sıkıntısı çekiliyor .... Sarışın olması bütün şansını kaybettiriyor ama Brad Pitt hem karizmatik hemde o Bond rolünün yükünü kaldırabileck bir isim... yanlış bir Bond seçimi 007 nin bütün büyüsünü ve karizmasını yok edebilir.

  • bence bond olarak hiç de fena değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir