7 Mart 2006 11:20

Bond'a 12 Ford'a 14

Yeni 007'nin aksesuarları kendinden pahalı

Daniel Craig James Bond'un ağırlığını kaldırabilir mi tartışmalarının gölgesinde 21. Bond filmi Casino Royale'in çekimleri devam ediyor. Daniel Craiig'in filmden, ilk defa güzellerden biriyle fotoğraflarının yayınlanmasının yanı sıra setten ilginç dedikodular da gelmeye devam ediyor.Her Bond hayranının bildiği üzere 007 yine bir Aston Martin sürecek. Ancak Ford firması Bond'un, sadece bir sahnede Ford Mondeo marka bir otomobil kullanması için yapımcılara tam tamına 14 milyon sterlin ödemiş. Yani Daniel Craig'in filmden alacağı ücret olan 12 milyon sterlinden bile fazla!Reddedilmesi zor gözüken teklif doğal olarak kabul görmüş ve Craig Bahamalarda yapılacak olan çekimlerde Ford'un direksiyonuna oturacak.Yukarıdaki fotoğrafta filmin güzellerinden Caterina Murino'yu görüyorsunuz. Aşağıdaki resimleri tıklayarak fazlasını da keşfedebilirsiniz.Yorumlar
  • ya keşke brosnan olsaydı.

  • Bence Bu adama ne kadar ilk sarışın bond olsada rol oturmuş

  • her ne kadar bu adamı sevmesem de bence artık pierce browsnanın ayrılması lazımdı zira onu başka rollerde görmemiz lazım ki bodluktan başka bir işe yarasın di mi?

  • Bu adam yakışmıyor Bon luğa..Adam da bi kere ajan tipi yok..Pierce Brosnan ile devam etselerdi en iyisini yaparlardı..Pierce Brosnan da zaten Bondluktan başka bir rolle gözümüzü dolduramadı daha..Ama yine de bekleyip göreceğiz bakalım..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir