20 Mart 2012 01:00

Bond'un bazı sahnelerini gizlice görüntüledi

Aksiyon filmlerinin hastası, Bond hayranı Adanalı İbrahim Ali Özden, iki arkadaşıyla James Bond’un setine sızdı. İşçi kıyafetleri giyerek garda dolaşan 3 kafadar vagon üstündeki aksiyon sahnelerini cep telefonuna kaydetti.

Adana'da lise öğrencisi İbrahim Ali Özden (17), Seyhan ilçesinde 16 Mart'tan bu yana trafiğe kapatılan Kasım Gülek Köprüsü'nün altından geçen demiryolundaki çekimleri izlemek için 2 arkadaşıyla plan yaptı. Ara sokaklardan güvenlik görevlilerine görünmeden gizlice tel örgüleri aşıp vagonların altından geçen Özden ve arkadaşları, lokomotif tamirhanesine ulaştı.

Hafta sonu olduğu için çalışma yapılmayan tamirhanedeki işçi kıyafetleri ve kaskları giyen 3 arkadaş, vagonların altından geçerek film setine vardı. Demiryolu işçisi görünümünde bakımı yapılan bir yolcu vagonuna giren İbrahim Ali Özden, kendini vagonların üzerinde rol icabı kavga eden oyuncuların önünde buldu. Büyük bir heyecanla kameralı cep telefonunu çıkaran İbrahim Ali Özden, vagon üzerinde 2 oyuncunun kavga sahnelerini görüntüledi.

MACERA SONA ERDİ
Dakikalarca çekim yapan Özden, yakından çekim yapmak için vagondan inince, set ekibindeki görevliler tarafından fark edildi. 3 arkadaşın macerası güvenlik görevlilerine yakalanmalarıyla son buldu.


Bondun bazı sahnelerini gizlice görüntüledi | video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir