13 Mayıs 2003 23:41

Bond'un Emektarlarından Gray Hayata Gözlerini Yumdu

1871 yapımı James Bond filmi "Diamonds Are Forever"'ınunutulmaz kötü adamı Ernst Stavro Blofeld'i canlandıran Chaerles Gray hafta başında hayata veda etti. 71 yaşında vefat eden Gray, antipatik ve sert kötü adam rollerininaranan oyuncusuydu, Blofeld rolüyle de haklı bir hayran kitlesi edinmişti. Gray'in canlandırdığı Blofeld karakteri, SPECTRE adlı karanlık terör örgütünün başı olarakBond filmlerine renk katıyordu. "Austin Power"'ın kötü adamı Dr. Evil'ınBlofeld'den esinlendiği de herkesin malumu. Bond filmlerinin Q'su Desmond Llewelyn'in ölümünden kısa bir süre sonra Charles Gray'inde hayata gözlerini yumması, James Bond hayranları arasında derin üzüntü yarattı.
Yorumlar
  • bende bir bond hayranı olarak üzüldüm ölümsüz elmaslar filminin tarihi yanlış yazılmış bu arada ve kötü rollerede çok yakışıyordu bu adam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir