26 Kasım 2010 01:00

Bond'un silahı Darth Vader'ı vurdu!

Yıldız Savaşları'ndaki Dart Vader'ın kostümünün ilgi görmediği müzayedede, James Bond'un tabancası yüksek fiyata alıcı buldu.

Londra'da Christie's Müzayede Evi'nde 'Yıldız Savaşları' filminin kostümü beklendiği gibi satılamazken, 1963 yapımı James Bond filminin havalı tabancası umulmadık biçimde yüksek fiyata satıldı.

Sean Connery'nin 'Rusya'dan Sevgilerle' James Bond 007 casusluk-avantür filminde kullanılan tabanca, George Lucas'ın Yıldız Savaşları filminin miğferini geride bıraktı.

007 tabancası, 277,250 bin sterlin'den (437 bin 206 dolar) alıcı buldu.

Yıldız Savaşları'nda Darth Vader karakterinin kostümü olan kara maske-miğfer zırhın 160-230 bin sterlinlik açılış fiyatına ilgi gösterilmedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir