18 Nisan 2007 10:03

Boomerang

Luc Besson ve Yann Arthus-Bertrand'dan çevreci sinema filmi!

Bu aralar yapımcılığı kamera arkasına tercih eden Luc Besson, yeni Jacques Cousteau olarak kabul edilen Yann Arthus-Bertrand ile Boomerang adını taşıyacak uzun metrajlı bir film çekmeye hazırlanıyor."Earth From Above" isimli fotoğraf serisi ile dikkat çeken Yann Arthus-Bertrand, projesini 60 ayrı ülkede çekecek ve çevreyle ilgili problemleri tüm yönleriyle ele almaya çalışacak.Yann Arthus-Bertrand, dünyanın farklı köşelerini havadan fotoğraflarak alanındaki en önemli isimlerden biri oldu ve National Geographic ve Life gibi yayınlar için çalıştı.Boomerang, farklı bir dağıtım yolunu kullanarak daha fazla insana ulaşmayı hedefliyor.
Yorumlar
  • Çevreye dıyarlı filmler çekilmesi güzel, umarım filömde güzel olur...

  • Uygunsuz Gerçek ünlü oldu ya artık ardı arkası kesilmez bunların. Yapılmasınlar demiyorum ama işin cıvığını çıkarıp sömürme aşamasına getireceklerini biliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir