25 Şubat 2005 14:49

Bourne'nin Babasından

Oyun'un senaristleri Ludlum'la elele

Jason Bourne'nün yaratıcısı olarak tanıdığımız ve iki kitabı da beyazperdeye aktarılan Robert Ludlum'un son kitaplarından The Sigma Protocol için de yeşil ışık yandı. Filmi beyazperdeye Michael Ferris-John Brancato ikilisi uyarlayacak. Amerikalı bir ekonomistin, birdenbire suikastçilerin hedef tahtası haline gelmesiyle başlayan hikayede, olayla ilgilenen bir CIA ajanı davadan uzaklaştırılınca işin düşündüğünden daha büyük bir bela olduğunu kavrar. Ve ikili, dünya ekonomisini derinden etkileyecek komployu çözmek üzere beraber çalışmaya başlarlar. The Sigma Protocol, Ludlum'un Geçmişi Olmayan Adam ve Medusa Darbesi'nden sonra beyazperdedeki üçüncü hikayesi olacak. Ferris-Brancato ikilisinin ise The Net, Oyun, Terminatör 3 ve Kedi Kadın'dan sonra beraber yaptıkları beşinci senaryo çalışması.
Yorumlar
  • robert ludlum olağaüstü bi yazardır.Yazdığı kitaplar daha çok casus ajan ve teşkilatlar içindeki entirikalar üzeine dayalıdır.Gçmişi olmayan adam ve Medusa Darbesi filmleri olağüstü filmlerdi;zaten medusa darbesi hasılatta süper bi patlama yaptı.Bu yeni projeninde bourne un yakaladığı başarıyı yakalayacağını umuyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir