10 Temmuz 2010 00:00

Böyle korku filmi görülmedi!

Pirana filminin üç boyutlu olarak yeniden çekilen versiyonu, Pirana 3D, 27 Ağustos'ta tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de vizyona giriyor.

80’li yıllarda beyazperdeye damgasını vuran korku sineması klasikleri arasında sayılan Joe Dante ve Avatar’ın yönetmeni James Cameron’ın yaratıcıları olduğu Pirana filminin üç boyutlu olarak yeniden çekilen versiyonu, Pirana 3D, 27 Ağustos’ta tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de vizyona giriyor.


İşte filmin çarpıcı sahneleri ve kamera arkasından görüntüler.


“Mirrors”, “The Hills Have Eyes” gibi filmleriyle adını dünyaya duyuran korku sinemasının genç ustalarından Alexandre Aja’nın yönettiği ve 300 Spartalı filminin yapımcılarının beyazperdeye aktardığı üç boyutlu PİRANA 3D, 2010 yaz sezonuna damgasını vuracak.

Filmin yapımcıları Pirana 3D’nin üç boyutlu tasarımının, beyazperdedeki şiddet ve erotizme yeni bir boyut getireceğini söylüyor.


Pek çok ünlü oyuncunun yanı sıra meşhur yönetmenlerin de konuk oyuncu olarak göründüğü nefesleri kesecek üç boyutlu bir macera sizleri bekliyor.

Korku türünün dünyadaki tüm meraklıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen üç boyutlu filmin başrollerinde Richard Dreyfuss, Elizabeth Shue, Christopher Llyod, Ving Rhames, Jessica Szohr ve Kelly Brook yer alıyor.

Yorumlar
  • Bu 3D nin zararlarını anlatan yazı vardı Cnet sayfalarında. Uzun süre 3D film seyretmenin göz sağlığına çok büyük zararları varmış. Görsel açıdan güzel birşey ama bu şekilde yayılması halinde sağlığımız büyük tehlike altına girecek sanırım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir