24 Mart 2004 14:13

Boyle'un Ateş Savaşçıları

Danny Boyle ateşe yalnız yürümüyor. Proje ekibi topluyor!

28 Gün Sonra ile iyi bir iş çıkaran ve zombi filmlerini yeniden yapımcıların gözdesi yapan İngiliz yönetmen Danny Boyle, yeni projesi için gaza basmaya başladı. Yönetmenin ünlü bir yangını ve onunla mücadele edecek olan itfayecileri anlatacağı projesinden daha önce bahsetmiştik. Boyle'un drama türündeki stüdyo filmi 3000 Degrees adını taşıyacak. Ed Harris ve Woody Harrelson ile anlaşma imzalandı. Billy Crudup için de görüşmeler sürüyor.Ünlü 1999 Worcester yangınını konu edinen bir kitaptan uyarlanacak olan yapım, olayın kahramanlarını yani itfayecileri konu edinecek. Bu trajik olayda pek çok görevli yaşamını yitirmişti! Brian Grazer'ın yapımcılığını yapacağı film Mayıs ayında çekimlere başlıyor.
Yorumlar
  • bu yönetmenimizin "transpotting","mezarını derin kaz","28 gün sonra" filmlerini beğenmişimdir.Gerçek hayattan bir konu ,iyi bir oyuncu kadrosu,usta bir yönetmen.İnsan daha ne ister ki!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir