15 Eylül 2010 00:00

Bozcaada'da komedi zirvesi

Beyaz, Ata Demirer ve Yılmaz Erdoğan Bozcaada’da buluştu.

Ata Demirer’in ‘Eyvah Eyvah 2’ filminin çekimlerine destek vermek için adaya giden Beyazıt Öztürk ve Yılmaz Erdoğan kendi projeleri ‘Bağ Bozumu’ için de beyin fırtınası yaptı.

Türkiye’nin en ünlü üç komedyeni Beyaz, Ata Demirer ve Yılmaz Erdoğan, Bozcaada’da buluştu. Üç komedyen yeni filmlerle Türkiye’yi daha çok güldürmek için kafa kafaya verip beyin fırtınası yaptı.

Bozcaada’da buluşma nedeninin birincisi Ata Demirer’e yazdığı ve başrolünde oynadığı ‘Eyvah Eyvah 2’nin çekimlerinin başlaması nedeniyle destek vermekti. Üç gün önceki komedyen zirvesinin diğer nedeni de Yılmaz Erdoğan’ın yöneteceği ‘Bağ Bozumu’ filminde Beyaz’ın oynayacak olmasıydı.

Bu proje için Bozcaada’da mekân da bakan komedyenler, yeni projeler üzerine beyin fırtınası da yaptı. Yılmaz Erdoğan, Nurgül Yeşilçay ile birlikte oynadığı ‘Bağ Bozumu’nda kendini beğenmeyince filmi çöpe atıp yeniden çekmeye karar verdi ve filmdeki şarap eksperi rolüne Beyaz’ı ikna etti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir