10 Eylül 2018 14:32

Brad Pitt’e dava şoku

Brad Pitt'in evsiz kalanların ev sahibi olması için Make It Right adıyla kurduğu kuruma 'dolandırıcılık' davası açıldı.


New Orleans'ı 2005'te vuran Katrina Kasırgası'nda 1883 kişi hayatını kaybetmişti. 520.4 milyar liralık hasara yol açan kasırgada yüzlerce ev yıkılmıştı. ABD'li aktör Brad Pitt(54), bölgede yaşayanların yeniden ev sahibi olması için 'Make It Right' adıyla bir hayır kurumu kurmuştu. Kurum, New Orleans'ta 150 ev inşa edeceğini açıklamıştı.


Bugüne kadar 109 ev inşa eden 'Make It Right', bunları 960'ar bin liraya sattı. Ancak bu evlerde oturanlar, önceki gün hayır kurumuna 'dolandırıcılık' davası açtı.


Davanın gerekçesi; inşaatta kullanılan kalitesiz kerestelerin çürümesi, bu nedenle evlerde ağır hasar yaşanması ve çatıların çökmesi.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir